logo

Fitbox®

Fitbox ® program je dynamické skupinové cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech. Lekce obsahuje několik základních úderů s kombinací nevyčerpatelného množství cviků, takže se na lekci rozhodně nebudete nudit.

REDUKCE VÁHY

Fitbox® je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 – 3140 kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný Fitbox® trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody. Fitbox ® program Vás díky svým přesně dávkovaným a komplexně zaměřeným lekcím dokáže dostat do svalové rovnováhy.

KONDICE

Fitbox® pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky Fitbox® programu, kvalifikovaným instruktorům s licencí Fitbox® a návštěvám Fitbox® center budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc - za neuvěřitelně krátkou dobu. Fitbox® program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy sportů, neboť pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž.

PSYCHICKÁ VYROVNANOST

Fitbox® program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.

PRVNÍ LEKCE

  • Na lekci Fitbox® přijďte raději 15 min. před zahájením.

  • Lekce Fitbox® mohou být velmi intenzivní, proto doporučujeme před, během a po lekci vypít 1l a více neperlivé vody nebo iontového nápoje.

  • Na Fitbox® není třeba speciálního oblečení. Sportovní oblečení pohlcující pot je však vhodnější a na těle příjemnější.

  • Bandáž nebo fitbox-rukavice. Pokud nevíte jaké, jděte na lekci bez nich a instruktor Vám rád poradí, co je pro Vás to nejlepší.

  • Doporučujeme sportovní obuv, není třeba speciální.

  • Dobrou náladu.

© 2011, created by johnydesign.cz | Balance