logo

Piloxing®

Piloxing® je fitness program, který je dokonalou kombinací prvků Pilates, boxu a tance.

Spojuje výkon, rychlost a hbitost boxu, prvky pilates tonizující svalstvo, spolu se zábavnými tanečními pohyby, které jsou nezbytné pro spalování. Představuje skvělý trénink flexibility a vytrvalosti. Jde o 60ti minutový mix cviků, jež vycházejí ze středu těla (core).


Zakladatelkou Piloxing® je všestranná sportovkyně švédského původu Viveca Jensen. Zúročila ve svém revolučním programu zkušenosti v oboru fitness, baletu a boxu – a předložila tak klientům zajímavý koncept, který si okamžitě získal celou řadu příznivců nejen z řad hollywoodských celebrit po celém světě. Do poměrně intenzivního programu přidala sexy pohyby a krédo, jenž spojuje všechny jeho obdivovatele: Sleek-Sexy-Powerful. Kombinace pohybů v tomto cvičení spojují křehkost a něžnost ženy s její nezávislostí a tvrdostí.


Piloxing® využívá nejen předností intervalového tréninku, ale i techniky cvičení naboso, aby zefektivnil proces spalování kalorií a zvýšil fyzickou kondici. V lekcích se používají navíc lehké zátěžové rukavice – každá má půl libry (cca 250 g), které napomáhají tvarovat svaly na pažích a maximalizovat činnost kardiovaskulárního systému.


Piloxing® je vzrušující, inovativní program, který byl vyvinut pro zapálené nadšence cvičení, včetně hollywoodských celebrit, kteří hledají efektivní a optimistické cvičení, při kterém spálí velké množství kalorií.

© 2011, created by johnydesign.cz | Balance