Active O2 750ml okysličená voda


Složení: Active O2 750ml okysličená voda obsahuje: neperlivá voda, aroma, fruktóza.
Příchutě: kiwi - jablko, pomeranč-citrón, broskev-bílý čaj, třešeň,citrón, bez příchutě. Nízká kalorická hodnota je samozřejmostí.
Dávkování: během dne, při výkonu, před i po výkonu
Kyslík pro fyzickou i psychickou kondici
Kyslík je všude kolem nás a přesto jej nikdy nemáme dost! Je významnou složkou buněčného metabolismu a dalších biologických procesů, které udržují náš organismus v chodu. Poskytuje tělu energii a zajišťuje, aby byly naše buňky i orgány v dobré kondici. Zvýšené množství kyslíku celkově zlepšuje náladu, zvyšuje vitalitu a podporuje zdraví. Lidský organismus v klidovém stavu spotřebuje 25 % získaného kyslíku. Tato spotřeba se při fyzickém zatížení může zvýšit na 100 %. Pak je vhodná konzumace nápojů obohacených o kyslík, které posílí fyzickou zdatnost a po sportovní zátěži účinně podpoří regeneraci organismu. Naopak nízká úroveň kyslíku v lidském těle může zapříčinit bolesti hlavy, snížení koncentrace, poruchy krevního oběhu a zhoršení fyzické aktivity.
Původ:
Nesycená voda ACTIVE O2 pochází z bavorských Alp z produkce německé společnosti Adelholzener Alpenquellen. Zdroj této vody se nachází v horském geologickém útvaru vytvořeném živelnými silami, jejichž původ pochází z doby ledové. Od té doby se zde voda neustále shromažďuje.

ACTIVE O2 je obohacená o přírodní kyslík, obsahuje minimálně 50 mg kyslíku v litru. Odborné studie ukazují, že kyslík obsažený v ACTIVE O2 je absorbován do těla přes trávící systém, zvyšuje hladinu kyslíku v krevním oběhu a povzbuzuje aktivitu střev a jater. Urychluje tak látkovou výměnu, pomáhá odbourávat tuky a působí detoxikačně. Nesycená voda ACTIVE O2 s přírodním kyslíkem nastartuje organismus a podpoří fyzické i duševní zdraví.