CarniLine® Pro Fitness 2000 amp.

CarniLine® Pro Fitness je speciální kombinace vysoce kvalitního L-Karnitinu Carnipure® a extraktu černého pepře (BioPerine®). Carnipure® zajišťuje L-Karnitin vysoké kvality a čistoty. Je registrovanou obchodní známkou švýcarské společnosti Lonza Ltd. Hlavní funkcí L-Karnitinu je transport volných mastných kyselin do mitochondrií, kde dochází k přeměně tuku na využitelnou energii. Díky tomu podporuje spalování tukových zásob vašeho těla a pozitivně ovlivňuje váš intenzivnější výkon.

 

Bioperine® je standardizovaný extrakt z černého pepře (Piper Nigrum L) s 95ti procentním obsahem piperinu. BioPerine® napomáhá zlepšovat účinky L-Karnitinu. Tekutá forma je pro ještě lepší vstřebání účinných látek obohacena

o Vitamín B6. Slazeno značkovou sukralózou Splenda®.

 

• napomáhá získávat energii z tuku

• podporuje správné srdeční a mozkové funkce

• napomáhá zásobovat srdce a buňky imunitního systému energií

• urychluje regeneraci a zvyšuje fyzický výkon

• napomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi

tekutá forma v lahodných příchutích bez přidaných barviv

  

Složení: Čištěná voda, Carnipure® (L-karnitin báze), regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, pyridoxin HCl (vitamín B6), Bioperine® (Extrakt černého pepře), konzervant: sorban draselný, sladidla: sukralosa a acesulfam K

 

Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml

Energetická hodnota 34 kcal/145 kJ

Bílkoviny 8g, Sacharidy 0g (z toho cukry 0g), Tuky 0g

L-Carnitin     8000 mg

Bioperine®  20 mg

Vitamín B6   40 mg (2000% DDD *)

*DDD- Doporučená denní dávka

 

Doporučené dávkování: Maximální denní dávka je 25ml. Pro využítí energie z tuků a stimulaci fyzického výkonu užijte cca 20 - 30min před fyzickým výkonem. Před použitím protřepejte.

 

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

 

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu, s příchutí a sladidlem.