ENERGY 

ENERGY je ochucený nealkoholický energetický nápoj s vysokým obsahem kofeinu. Vyvinut pro energizaci, vitalizaci, povzbuzení a nastartování organismu na vyšší výkon, který zabezpečuje směs účinných látek – taurin, kofein, inositol a vitaminy. Efekty - zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, zlepšení koncentrace a udržení pozornosti, stimulace a urychlení metabolismu, celková vitalizace. Pro fyzicky a psychicky zatížené osoby jakými jsou manažeři, řidiči, tak i pro sportovce pro stimulaci jejich fyzického výkonu!

ENERGY pro energizaci, vitalizaci, povzbuzení a nastartování  organismu na vyšší výkon zabezpečuje směs účinných látek – taurin, kofein, inositol a vitaminy.

Příchuť: 

ENERGY blue

ENERGY green

ENERGY red

Hromadné balení:  nápoj 250 ml  24 ks v multipack

Efekt ocení nejen fyzicky a psychicky zatížení jedinci (manažeři, řidiči), ale i sportovci pro stimulaci fyzického výkonu!

Doporučené dávkování ENERGY:

Použití ENERGY:

Určeno pro zvláštní výživu. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Není určeno pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce. Není určeno pro osoby citlivé na kofein. Nemíchejte s alkoholem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Po otevření je výrobek určen k okamžité spotřebě. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.